רפאלס’ – Rafael’s

לוגו רפאלס

רפאלס’ הינו שילוב של בית קפה עם חנות של הדברים הטובים שגורמים לנו לאושר ולהנאות מהחיים . בחנות של ראפל’ס ישנו מגוון רחב ואיכותי של יינות בוטיק ישראלים ותוצרת חוץ , משקאות חריפים וליקרים מיוחדים, בנוסף ניתן למצוא במקום מגוון רחב של פירות יבשים טבעיים , ואגוזים מיוחדים , מתנות מקרמיקה, מלמין , מתכת וזכוכית , כלים אקולוגיים וגם מגוון עשיר ואיכותי של שוקולדים מדהימים , ללא סוכר ולטבעוניים , ממרחים וקונפיטורות , טחינה ועוד מטעמים מיוחדים. מלמין , מתכת וזכוכית , כלים אקולוגיים וגם מגוון עשיר ואיכותי של שוקולדים מדהימים , ללא סוכר ולטבעוניים , ממרחים וקונפיטורות , טחינה ועוד מטעמים מיוחדים. ואם תחפשו פינוק אישי לחגיגה או למשפחה. ברפאלס’ תוכלו להנות מעוגות חלביות / פרווה /וללא סוכר ומבחר עשיר של עוגיות  בנוסף לכל אלה ניתן לקנות עוגות ועוגיות .  
האווירה הייחודית של “רפאלס׳” – בית קפה המשלב חנות של יינות & ועוד ,בלב ליבו של מרכז תעשיה משגב, הממוקם בגליל הירוק והפורח הנמצא בין הרי כרמיאל לנוף הקסום הירוק וההררי של משגב –הבית קפה מעוצב בסגנון אירופאי עם אווירה חמימה ונעימה כאחד.  
 קפה רפאלס׳ נפתח ב-2009, כשאבי אלקובי ,הבעלים חגג את יום הולדתו ה- 40, הוא החליט להקים מקום שיהיה נעים להגיע אליו ובמשך הזמן יהפוך למקום של מפגשי פרלמנט , שאליו יגיעו קבוצות חברים וירגישו כחלק מהמקום. המקום תוכנן ועוצב עם מחשבה רבה על כל הפרטים ובטוב טעם יוקרתי , נעים ובעיקר נוח.   מאז ועד היום בית קפה רפאלס׳  מהווה בית לרבים מתושביה, וסימן דרך למבקרים באזור הגליל.

פרטי יצירת קשר

טלפון: 04-9990434

שעותפתיחה:
א’ – 16:00-09:00
ב’ – ד’ – 19:00-09:00
ה’ – 09:00-19:00
ו’ – 15:00 – 09:00

ניתן למצוא אותנו בפייסבוק רפאלס’- https://www.facebook.com/DeliRafaels

רפאלס